El President Carles Puigdemont i l’Alcaldessa de L’Hospitalet, Núria Marín, visiten Tallers Bellvitge

02/03/2016

Hem tingut una visita molt important a Tallers Bellvitge. El President de la Generalitat Carles Puigdemont i l’Alcaldessa de L’Hospitalet de Llobregat, Núria Marín, juntament amb altres personalitats polítiques, han vingut per conèixer el nostre centre, i veure les tasques que realitzen els nostres nois i noies.

Hem tingut una visita molt important a Tallers Bellvitge. El President de la Generalitat Carles Puigdemont i l’Alcaldessa de L’Hospitalet de Llobregat, Núria Marín, juntament amb altres personalitats polítiques, han vingut per conèixer el nostre centre. S’ha fet una reunió on la direcció i la junta de l’Associació han exposat al President les dificultats econòmiques que venen afectant a la nostra entitat des de que al 2011 es van paralitzar les subvencions.

Després han pogut veure les activitats que realitzem al centre, han conversat amb els usuaris/es i han pogut conèixer, una mica, la nostra realitat.

"

Volem constituir una alternativa real d’aprenentatge
i de qualificació professional pels nostres treballadors

"